Puheenjohtajat 1978-2015

 

(kuva Juhani Kemi)

 

 

Pauli Ilmari Moisala
Yhdistyksen / johtokunnan puheenjohtaja

24.11.1978
1980
1991-1993
1997-1998

Kunniapuheenjohtaja 08.11.2008-21.3.2013

 

(kuva Juhani Kemi)

 

 

Olavi Armas Lehto
Yhdistyksen / johtokunnan puheenjohtaja

1979
1981-1990
1999-2000

Kunniajäsen 08.11.2008
Kunniapuheenjohtaja 2013-2015

 

(kuva Juhani Kemi)

 

 

Eeva-Liisa Repo os. Äijälä
Yhdistyksen / johtokunnan puheenjohtaja

1994-1996
2001-2005

Kunniajäsen 08.11.2008
Kunniapuheenjohtaja 16.3.2016

 

(kuva Juhani Kemi)

 

 

 

Elias Koivusaari
Yhdistyksen / johtokunnan
puheenjohtaja

2006-2011
Kunniajäsen 20.11.2013

 

Sakari Matias Korpi
Yhdistyksen / johtokunnan
puheenjohtaja

2012-2015

Comments are closed.